logo

1. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica 08.05.2019

Výsledky

4 x 100m - Dorastenky :: Beh - sumár

PDF výsledky

10 | 08.05.2019 16:00

Por. Meno Výkon Body
1 SVK Atletický klub ZTS Martin "A" 54,28 11
2 SVK AK Mostáreň Brezno "A" 56,20 9
3 SVK AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" 56,48 8
4 SVK Atletický klub ZTS Martin "C" 56,52 7
5 SVK Atletický klub ZTS Martin "B" 56,68 6
6 SVK MAC REDOX Lučenec "A" 57,31 5
7 SVK BŠK Banská Bystrica "A" 57,94 4
8 SVK AO Olympia Považská Bystrica "A" 59,25 3
9 SVK Atletický klub ZTS Martin "D" 59,29 2
10 SVK MAC REDOX Lučenec "B" 1:06,49 1
Atletický klub ZTS Martin "A" BLAŽEKOVÁ Naneta (2003), CELERÍNOVÁ Katarína (2003), ŠAVLOVÁ Katarína (2002), URBANOVSKÁ Lilly (2004)
AK Mostáreň Brezno "A" BARNÁKOVÁ Lenka (2002), NEPŠINSKÁ Ema (2005), TAMASIOVÁ Šarlota (2005), TOKÁROVÁ Andrea (2004)
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" GALUŠKOVÁ Kristína (2003), ŠUHAJDOVÁ Lenka (2004), HAVIAROVÁ Katarína (2003), URGELOVÁ Viktória (2004)
Atletický klub ZTS Martin "C" HUDECOVÁ Darina Ema (2004), HUTŇANOVÁ Soňa (2005), MARTINČEKOVÁ Emma (2004), SAJDÁKOVÁ Katarína (2004)
Atletický klub ZTS Martin "B" HAŠTOVÁ Natália (2005), HOLECOVÁ Adriana (2005), STEHLÍKOVÁ Katarína (2005), TABAČAROVÁ Lenka (2005)
MAC REDOX Lučenec "A" BRUNEROVÁ Nina (2004), KIČINOVÁ Tamara (2004), MITTEROVÁ Katarína (2005), SÁSOVÁ Kristína (2004)
BŠK Banská Bystrica "A" ČERNÁKOVÁ Viktória (2004), HOLEKOVÁ Karolína (2004), ŠUNOVÁ Petra (2002), MEŠŤANOVÁ Michaela (2003)
AO Olympia Považská Bystrica "A" BARICAKOVA Laura (2004), KLABNÍKOVÁ Alexandra (2004), ONDRIČKOVÁ Viktória (2004), TURIČÍKOVÁ Mária (2003)
Atletický klub ZTS Martin "D" MORGOŠOVÁ Klaudia (2003), NOVOTNÁ Zuzana (2004), TANCYGIEROVÁ Michaela (2004), ZACHAROVÁ Eliana (2002)
MAC REDOX Lučenec "B" GYENESOVÁ Nina (2005), HRONČEKOVÁ Vladimíra (2003), OČENÁŠOVÁ Tamara (2005), SCHWARZOVÁ Simona (2005)
Bodovanie po 16 disciplínach
Atletický klub ZTS Martin 122,5
MŠK Žiar nad Hronom 121
AO Olympia Považská Bystrica 87,5
AK Mostáreň Brezno 87
Atletický klub ZZO Čadca 85
MAC REDOX Lučenec 74
Atletický oddiel Žilina 60
CVČ Liptovský Mikuláš 53
AK ŠK UMB Banská Bystrica 52
BŠK Banská Bystrica 37
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22
AC Kriváň Liptovský Mikuláš 14
ŠK Juventa Žilina 10
AO Sparta Považská Bystrica 5
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2

Výsledky

4 x 100m - Dorastenky :: Beh A

PDF štartovná listina | PDF výsledky

8 | 08.05.2019 16:00

Por. Meno Výkon Body
1 SVK Atletický klub ZTS Martin "A" 54,28 11
2 SVK AK Mostáreň Brezno "A" 56,20 9
3 SVK AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" 56,48 8
4 SVK Atletický klub ZTS Martin "B" 56,68 6
5 SVK MAC REDOX Lučenec "A" 57,31 5
6 SVK BŠK Banská Bystrica "A" 57,94 4
7 SVK AO Olympia Považská Bystrica "A" 59,25 3
8 SVK MAC REDOX Lučenec "B" 1:06,49 1
Atletický klub ZTS Martin "A" BLAŽEKOVÁ Naneta (2003), CELERÍNOVÁ Katarína (2003), ŠAVLOVÁ Katarína (2002), URBANOVSKÁ Lilly (2004)
AK Mostáreň Brezno "A" BARNÁKOVÁ Lenka (2002), NEPŠINSKÁ Ema (2005), TAMASIOVÁ Šarlota (2005), TOKÁROVÁ Andrea (2004)
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" GALUŠKOVÁ Kristína (2003), ŠUHAJDOVÁ Lenka (2004), HAVIAROVÁ Katarína (2003), URGELOVÁ Viktória (2004)
Atletický klub ZTS Martin "B" HAŠTOVÁ Natália (2005), HOLECOVÁ Adriana (2005), STEHLÍKOVÁ Katarína (2005), TABAČAROVÁ Lenka (2005)
MAC REDOX Lučenec "A" BRUNEROVÁ Nina (2004), KIČINOVÁ Tamara (2004), MITTEROVÁ Katarína (2005), SÁSOVÁ Kristína (2004)
BŠK Banská Bystrica "A" ČERNÁKOVÁ Viktória (2004), HOLEKOVÁ Karolína (2004), ŠUNOVÁ Petra (2002), MEŠŤANOVÁ Michaela (2003)
AO Olympia Považská Bystrica "A" BARICAKOVA Laura (2004), KLABNÍKOVÁ Alexandra (2004), ONDRIČKOVÁ Viktória (2004), TURIČÍKOVÁ Mária (2003)
MAC REDOX Lučenec "B" GYENESOVÁ Nina (2005), HRONČEKOVÁ Vladimíra (2003), OČENÁŠOVÁ Tamara (2005), SCHWARZOVÁ Simona (2005)

Výsledky

4 x 100m - Dorastenky :: Beh B

PDF štartovná listina | PDF výsledky

2 | 08.05.2019 16:02

Por. Meno Výkon Body
1 SVK Atletický klub ZTS Martin "C" 56,52 7
2 SVK Atletický klub ZTS Martin "D" 59,29 2
Atletický klub ZTS Martin "C" HUDECOVÁ Darina Ema (2004), HUTŇANOVÁ Soňa (2005), MARTINČEKOVÁ Emma (2004), SAJDÁKOVÁ Katarína (2004)
Atletický klub ZTS Martin "D" MORGOŠOVÁ Klaudia (2003), NOVOTNÁ Zuzana (2004), TANCYGIEROVÁ Michaela (2004), ZACHAROVÁ Eliana (2002)

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže