150m - Mladší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 24,77 | PIALA Michal | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 05.05.2019 | Banská Bystrica | |
NR | 17,88 | +0,2 | GRAJCARÍK Tomáš | Atletika Nové Mesto nad Váhom | SVK | 24.06.2017 | Trenčín |
20 | 08.05.2019 13:50
Bodovanie po 9 disciplínach | |
---|---|
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 61 |
MAC REDOX Lučenec | 52 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 46 |
AO Olympia Považská Bystrica | 45 |
Atletický klub ZTS Martin | 40 |
AK Danica Zvolen | 38 |
BŠK Banská Bystrica | 38 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 32 |
AK Mostáreň Brezno | 29 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 23 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 19 |
Atletický oddiel Žilina | 17 |
MŠk Žiar nad Hronom | 15 |
TJ Orava Dolný Kubín | 11 |
ŠK Juventa Žilina | 8 |
Atletický klub ZZO Čadca | 5 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 4 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 08.05.2019 13:50
-0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOVÁČ Martin | 27.05.2006 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 21,47 | PB | 11 | |
2 | JANKULÁR Tobias | 01.02.2007 | Atletický klub ZTS Martin | 21,60 | PB | 9 | |
3 | KOYŠ Filip | 07.06.2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 21,88 | PB | 8 | |
4 | ŠUPINA Pavol | 16.09.2006 | BŠK Banská Bystrica | 22,15 | PB | 7 | |
5 | ŠLÚCH Ivan | 03.11.2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 23,11 | 4 | ||
6 | GAŽI Ján | 26.09.2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 23,97 | PB | 2 | |
7 | KOCIFAJ Michal | 19.10.2008 | Atletický oddiel Žilina | 24,63 | PB | ||
8 | GÁL Žigmund | 20.08.2009 | BŠK Banská Bystrica | 25,57 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 08.05.2019 13:52
-0,6 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KATONA Michal | 17.07.2006 | AK Mostáreň Brezno | 22,71 | PB | 5 | |
2 | BALÁŽIK Marek | 24.09.2006 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 24,67 | |||
3 | REGINÁČ Timotej | 20.12.2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 24,69 | |||
4 | MAHDOŇ Lukáš | 14.06.2007 | ŠK Juventa Žilina | 25,30 | PB | ||
5 | HOLIENČÍK René | 14.09.2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 25,60 | |||
6 | BABIC Branko | 20.07.2007 | BŠK Banská Bystrica | 26,23 | |||
7 | VIGLASKÝ Miloslav | 24.11.2007 | CVČ Liptovský Mikuláš | 27,53 | |||
8 | MALOVEC Ondrej | 30.08.2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 27,90 | PB |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 08.05.2019 13:54
-0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽOFAJ Rudolf | 14.11.2006 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 22,43 | 6 | |
2 | LEHOTSKÝ Sebastián | 14.06.2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 23,76 | 3 | |
3 | MÉRI Marian | 13.05.2007 | MAC REDOX Lučenec | 24,19 | 1 | |
4 | MUŠKA Matej | 18.10.2009 | AK Danica Zvolen | 30,59 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.