16 | 08.05.2019 10:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHOVANEC Martin | 03.08.2007 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 10,91 | 11 | ||
2 | LUKA Jakub | 18.03.2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 11,61 | 9 | ||
3 | BALENT Samuel | 02.03.2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 11,72 | 8 | ||
4 | SIROTA Timon | 12.08.2006 | AK Danica Zvolen | 11,94 | PB | 7 | |
5 | HANÁK Patrik | 14.04.2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 12,03 | PB | 6 | |
6 | GÁL Hugo | 02.09.2006 | BŠK Banská Bystrica | 12,17 | 5 | ||
=7 | WAGNER Marcus | 15.05.2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 12,72 | PB | 3,5 | |
=7 | ONDRÁŠIK Rastislav | 17.04.2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 12,72 | 3,5 | ||
9 | POHORELEC Tomáš | 17.04.2007 | BŠK Banská Bystrica | 13,17 | PB | 2 | |
10 | BADÁNI Marek | 27.09.2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 13,65 | 1 | ||
11 | PAVLÍK Eduard | 19.06.2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 13,73 | |||
12 | BOŠKO Adam | 20.08.2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 13,86 | |||
13 | MIKITA Matej | 03.09.2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 14,16 | |||
14 | PALÁŠTHY Karol | 30.05.2007 | MŠk Žiar nad Hronom | 14,88 | |||
15 | HANZEL Marek | 27.08.2008 | AK Danica Zvolen | 15,58 | |||
16 | MUŠKA Matej | 18.10.2009 | AK Danica Zvolen | 15,65 |
Bodovanie po 1 disciplínach | |
---|---|
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 18 |
AO Olympia Považská Bystrica | 13 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 11 |
AK Danica Zvolen | 7 |
BŠK Banská Bystrica | 7 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 08.05.2019 10:00
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BALENT Samuel | 02.03.2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 11,72 | 8 | ||
2 | SIROTA Timon | 12.08.2006 | AK Danica Zvolen | 11,94 | PB | 7 | |
3 | HANÁK Patrik | 14.04.2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 12,03 | PB | 6 | |
4 | WAGNER Marcus | 15.05.2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 12,72 | PB | 3,5 | |
5 | POHORELEC Tomáš | 17.04.2007 | BŠK Banská Bystrica | 13,17 | PB | 2 | |
6 | BADÁNI Marek | 27.09.2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 13,65 | 1 | ||
7 | BOŠKO Adam | 20.08.2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 13,86 | |||
8 | PALÁŠTHY Karol | 30.05.2007 | MŠk Žiar nad Hronom | 14,88 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 08.05.2019 10:02
-1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHOVANEC Martin | 03.08.2007 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 10,91 | 11 | |
2 | LUKA Jakub | 18.03.2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 11,61 | 9 | |
3 | GÁL Hugo | 02.09.2006 | BŠK Banská Bystrica | 12,17 | 5 | |
4 | ONDRÁŠIK Rastislav | 17.04.2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 12,72 | 3,5 | |
5 | PAVLÍK Eduard | 19.06.2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 13,73 | ||
6 | MIKITA Matej | 03.09.2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 14,16 | ||
7 | HANZEL Marek | 27.08.2008 | AK Danica Zvolen | 15,58 | ||
8 | MUŠKA Matej | 18.10.2009 | AK Danica Zvolen | 15,65 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.