60m - Staršie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 8,59 | -0,7 | JUREČEKOVÁ Anna | Atletický klub ZTS Martin | SVK | 08.05.2019 | Banská Bystrica |
NR | 7,74 | +0,4 | MOČÁROVÁ Mariana | Slávia PF Banská Bystrica | SVK | 20.06.1992 | Banská Bystrica |
Líder | 17,00 | Atletický klub ZZO Čadca | SVK | 01.05.2019 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 12.05.2019 10:40
16q
2 | SKYBIKOVÁ Aneta | 06.12.2006 | Atletický klub ZZO Čadca | PB 10,06 | ||||
3 | BANDÍKOVÁ Lea | 01.06.2005 | TJ A FbO Nižná nad Oravou | SB 9,43 | PB 9,00 | |||
4 | ĎURIŠOVÁ Petra | 03.07.2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SB 9,07 | PB 9,07 | |||
5 | KROTÁKOVÁ Petra | 28.03.2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | SB 8,08 | PB 7,84 | |||
6 | DZURUŠOVÁ Nina | 15.06.2005 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SB 9,08 | PB 9,08 | |||
7 | DRABINOVÁ Tamara | 13.05.2007 | Atletický klub ZZO Čadca | SB 9,59 | PB 9,49 | |||
8 | DĚDEČKOVÁ Ľubica | 26.09.2006 | AK Mostáreň Brezno | PB 10,32 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 12.05.2019 10:42
16q
2 | KALISKÁ Barbora | 10.01.2004 | AK Mostáreň Brezno | PB 9,79 | ||||
3 | LANTAJOVÁ Lena | 26.09.2005 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SB 9,40 | PB 9,40 | |||
4 | MAGNEROVÁ Petra | 19.07.2005 | Atletický klub ZTS Martin | SB 9,01 | PB 8,79 | |||
5 | BUČKOVÁ Benita | 28.09.2004 | Atletický klub ZTS Martin | SB 8,19 | PB 8,19 | |||
6 | BARANKOVÁ Tamara | 09.06.2006 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | SB 9,10 | PB 9,10 | |||
7 | PIROSIKOVÁ Simona | 20.07.2006 | Atletický oddiel Žilina | SB 9,59 | PB 9,59 | |||
8 | ADAMCOVÁ Terézia | 24.09.2005 | MŠk Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 12.05.2019 10:44
16q
2 | DREVENÁKOVÁ Klára | 20.07.2004 | AO Olympia Považská Bystrica | PB 9,59 | ||||
3 | GERÁTOVÁ Nina | 24.02.2007 | Atletický klub ZZO Čadca | SB 9,40 | PB 9,40 | |||
4 | HUDECOVÁ Emma | 14.10.2007 | Atletický oddiel Žilina | SB 8,86 | PB 8,86 | |||
5 | JÁNOŠÍKOVÁ Nicol | 26.06.2005 | Atletický klub ZZO Čadca | SB 8,32 | PB 8,28 | |||
6 | TOMKOVÁ Ema | 09.04.2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SB 9,12 | PB 9,12 | |||
7 | MICHALIČKOVÁ Štefánia | 21.03.2007 | Atletický oddiel Žilina | SB 9,64 | PB 9,58 | |||
8 | BARTOVÁ Stella | 19.08.2006 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 12.05.2019 10:46
16q
2 | PÁPEŽOVÁ Daniela | 29.12.2005 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 9,15 | ||||
3 | GOTTWALDOVÁ Sofia | 09.01.2006 | ŠK Juventa Žilina | SB 9,40 | PB 9,31 | |||
4 | ŽITNÁ Adela | 24.12.2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | SB 8,85 | PB 8,61 | |||
5 | HOLEKOVÁ Karolína | 06.03.2004 | BŠK Banská Bystrica | SB 8,40 | PB 8,32 | |||
6 | AYDIN Dajana Mary | 12.03.2006 | MŠk Žiar nad Hronom | SB 9,17 | PB 9,17 | |||
7 | KUČERÁKOVÁ Kristína | 11.08.2005 | Atletický oddiel Žilina | SB 9,64 | PB 9,64 | |||
8 | BOHÁČIKOVÁ Sabína | 02.08.2006 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 12.05.2019 10:48
16q
2 | KUNÍKOVÁ Marianna | 31.05.2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 9,07 | ||||
3 | PODHRADSKA Sara | 13.10.2004 | AK Danica Zvolen | SB 9,39 | PB 9,11 | |||
4 | DAŇOVÁ Petra | 07.09.2004 | TJ A FbO Nižná nad Oravou | SB 8,82 | PB 8,82 | |||
5 | JANIČKOVA Katarína | 16.07.2005 | Atletický klub ZZO Čadca | SB 8,48 | PB 8,48 | |||
6 | ŠTUBENDEKOVÁ Barbora | 18.04.2004 | Atletický oddiel Žilina | SB 9,17 | PB 9,17 | |||
7 | RUCKSCHLOSSOVÁ Karin | 21.08.2006 | MŠk Žiar nad Hronom | SB 9,78 | PB 9,78 | |||
8 | BRIŠOVÁ Terézia | 14.12.2005 | ŠK Juventa Žilina |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 12.05.2019 10:50
16q
1 | ZÁPOTOČNÁ Lenka | 05.04.2005 | TJ Orava Dolný Kubín | |||||
2 | MATHÉOVÁ Adriana | 18.08.2005 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | PB 8,76 | ||||
3 | RUCKSCHLOSSOVÁ Natália | 21.08.2006 | MŠk Žiar nad Hronom | SB 9,38 | PB 9,38 | |||
4 | KAPRÁLOVÁ Tereza | 14.10.2005 | Atletický oddiel Žilina | SB 8,81 | PB 8,61 | |||
5 | ONDRIČKOVÁ Viktória | 14.06.2004 | AO Olympia Považská Bystrica | SB 8,55 | PB 8,55 | |||
6 | ČERNÁKOVÁ Valentína | 08.03.2007 | BŠK Banská Bystrica | SB 9,18 | PB 8,97 | |||
7 | KOVÁČOVÁ Veronika | 03.04.2006 | ŠK Juventa Žilina | SB 9,93 | PB 9,93 | |||
8 | GUOTHOVÁ Alexandra | 14.09.2003 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 12.05.2019 10:52
16q
1 | ŠARLAYOVA Nina | 20.01.2005 | AO Olympia Považská Bystrica | |||||
2 | BÁTORYOVÁ Karin | 18.09.2004 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | PB 8,76 | ||||
3 | BACULÁKOVÁ Nina | 29.10.2005 | Atletický klub ZZO Čadca | SB 9,38 | PB 8,97 | |||
4 | DUHÁČKOVÁ Alexandra | 25.01.2007 | Atletický oddiel Žilina | SB 8,71 | PB 8,71 | |||
5 | KUBOŠNÁ Simona | 25.03.2005 | Atletický klub ZZO Čadca | SB 8,61 | PB 8,41 | |||
6 | HORECKÁ Lea | 31.03.2005 | Atletický klub ZTS Martin | SB 9,23 | PB 9,23 | |||
7 | VISOLAJSKÁ Vivien | 28.10.2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | SB 10,02 | PB 10,02 | |||
8 | IVANYIOVÁ Denisa | 28.07.2006 | Atletický klub ZZO Čadca |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 12.05.2019 10:54
16q
1 | SALÁŠKOVÁ Dorothea | 13.09.2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||
2 | CINGELOVÁ Alexandra | 18.10.2007 | Atletický oddiel Žilina | SB 11,49 | PB 11,49 | |||
3 | HAŠTOVÁ Natália | 20.04.2005 | Atletický klub ZTS Martin | SB 9,34 | PB 9,34 | |||
4 | PENIČKOVÁ Paulína | 04.03.2005 | AK Danica Zvolen | SB 8,70 | PB 8,45 | |||
5 | HOLECOVÁ Adriana | 31.10.2005 | Atletický klub ZTS Martin | SB 8,66 | PB 8,66 | |||
6 | STEHLÍKOVÁ Katarína | 03.05.2005 | Atletický klub ZTS Martin | SB 9,23 | PB 9,23 | |||
7 | VOŠTINÁROVÁ Sofia | 30.04.2006 | ŠK Juventa Žilina | SB 10,02 | PB 10,02 | |||
8 | MAJTÁNOVÁ Marína Anna | 07.05.2005 | ŠK Juventa Žilina |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 12.05.2019 10:56
16q
1 | RÁGULOVÁ Petronela | 12.01.2005 | AO Olympia Považská Bystrica | |||||
2 | PAUČOVÁ Lea | 22.12.2005 | AK Mostáreň Brezno | SB 10,29 | PB 10,29 | |||
3 | PAŠTRNÁKOVÁ Gabriela | 19.04.2004 | Atletický klub ZZO Čadca | SB 9,32 | PB 9,23 | |||
4 | UHLIAROVÁ Dominika | 18.07.2004 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | SB 8,67 | PB 8,67 | |||
5 | ŠUHAJDOVÁ Lenka | 10.11.2004 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SB 8,66 | PB 8,66 | |||
6 | MAČŇÁKOVÁ Sára | 06.11.2005 | TJ A FbO Nižná nad Oravou | SB 9,30 | PB 9,30 | |||
7 | JANKOVIČOVÁ Sofia | 29.12.2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | SB 10,23 | PB 10,23 | |||
8 | RAČKOVÁ Petra | 30.10.2005 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.